Frankrijk, Lille
... BLOEMEN De Asteroïde CBD-bloem is aan de buitenkant wit, alsof deze in bloem is gedompeld, en de consistentie is zeer hard. Het is deze bijzondere kleur die haar de naam Asteroïde Moonrock heeft gegeven. De gelijkenis met een maansteen is namelijk behoorlijk opvallend, en dit sneeuwachtige uiterlijk is zeer aantrekkelijk. Ten slotte, houd er rekening mee dat met een dergelijke concentratie van CBD, de Asteroïde Moonrock met mate moet worden geconsumeerd. Type: Icerock CBD: 80% THC: -0.2%...
Portfolio (44)
Frankrijk, Nancy
...U heeft er van gedroomd, MYBUD heeft het gedaan! Ontdek DE MEEST KRACHTIGE CBD BLOEM OP DE MARKT! De CBD ASTEROÏDE is gearriveerd, we hebben samen met onze partnerproducenten een CBD-concentrate bloem ontwikkeld, meer dan 85%! Gemaakt van een van onze vlaggenschipvariëteiten, de GELATO, het uiterlijk, de smaak en de kracht van deze bloem zijn uitzonderlijk.
Portfolio (68)
Frankrijk, Paris
...HOE KUN JE DE CBD ASTEROÏDE KRIJGEN? DE OORSPRONG VAN DE CBD ASTEROÏDE Dit CBD-bloemproduct is een specialiteit die geïnspireerd is op de Sunrock, die op haar beurt vrij vergelijkbaar is met de Moorock in het productieproces. De concentratie van CBDdiol in de producten is hun belangrijkste verschil. CBD-percentage: 55% THC-percentage: 0% Samenstelling: Wax CBD, 99,8% CBD-kristallen, Indoor CBD-bloemen Effect: Ontspannend en kalmerend...
Portfolio (32)
Frankrijk, Cannes
... De aangeboden variëteiten worden getest en goedgekeurd door het team van CBD Queen voordat ze te koop worden aangeboden, omdat kwaliteit onze belangrijkste zorg blijft! Hier zijn enkele specialiteiten van CBD QUEEN: - CBD wax crumble - Ambachtelijke CBD hash - CBD moonrock - CBD asteroïde - CBD sunrock - CBD dark rock - CBD hash terminator Expressleveringen zijn mogelijk in heel Frankrijk en worden binnen 24 uur verzonden via Colissimo.
Portfolio (52)
Populaire landen voor deze zoekterm

De europages app is er!

Gebruik onze verbeterde zoekfunctie voor leveranciers of maak onderweg uw aanvragen met de nieuwe europages-app voor kopers.

Downloaden in de App Store

App StoreGoogle Play